Boğaziçi Proficiency – BUEPT Sınav Hazırlık Kursu 

İstanbul Dil Akademisi, aralarından Boğaziçi Üniversitesi’nin de olduğu çeşitli üniversitelerden mezun ve hazırlık okullarında okutmanlık yapmış eğitmenler tarafından kurulmuş, alanında uzman bir kurumdur.

Her sene okula devam eden ve beklemeli olmak üzere birçok Boğaziçi Hazırlık öğrencisine BUEPT Sınav Hazırlık konusunda yardım ederek başarıya ulaştırmaktadır.

Bizim yöntemimizi takip eden öğrenciler arasında Boğaziçi hazırlık atlama başarı oranı % 91 ‘dir.

Uzman hoca kadromuz bilgi ve deneyimleri ile, materyal ofisimiz de güncel sınav kaynağı ve materyalleri ile her seviye öğrenciyi başarıya ulaştırabilmektedir.

 

Boğaziçi Proficiency – BUEPT Kurs İçeriği

Programlarımız okula yeni kayıt olacak lisans ve yüksek lisans, hazırlık okuluna devam eden ve beklemeli olmak üzere bütün öğrencilere yöneliktir. Her seviye için farklı programlar uygulanmaktadır.

Sınavın Listening, Reading ve Writing olmak üzere bütün bölümleri üzerinde ayrı ayrı sınav tekniği ve pratiği odaklı olarak çalışılmaktadır.

Program boyunca yoğun BUEPT soru çözümlemeleri yapılmakta, Boğaziçi Kelime Listeleri ve kilit gramer konuları üzerinde çalışılmaktadır.

 

Uzman Boğaziçi Hoca Kadrosu

Bütün hocalarımız Boğaziçi Hazırlık sisteminde uzman ve üniversite hazırlık okulu geçmişi olan eğitmenlerdir. Program boyunca öğrencilerimiz İngilizce çalışma yöntemi ve sınav motivasyonu konularında uzman desteği alırlar.

 

BUEPT Deneme Sınavları

Kurs boyunca ders saatlerine her hafta çıkmış sorulara göre hazırladığımız, birebir sınav formatında özgün BUEPT deneme sınavları yapılmaktadır.

 

Birebir BUEPT Essay Kontrolleri

Programda BUEPT İS writing ile ilgili detaylar öğretildikten sonra düzenli olarak öğrenciler ile bireysel essay çalışmaları yapılmaktadır.

 

Online ve Yüz yüze Eğitim İmkanı

Boğaziçi Hazırlık Atlama – BUEPT eğitimlerimiz tercihinize göre yüz yüze ya da online eğitim olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen şubelerimiz ile iletişime geçiniz.

 

Boğaziçi Hazırlık Atlama – BUEPT Kurs Programımız için tıklayın.