Boğaziçi İngilizce Kursu (Hazırlık Destek)

Boğaziçi Hazırlık öğrencilerine yönelik olan İngilizce Kurs programımız İngilizce öğrenme ve çalışma konusunda sıkıntıları olan, seviyesi düşük öğrencilere yöneliktir.

Program; Boğaziçi Üniversitesi hazırlık okulunda Program 1 ve 2 kurlarına devam eden; ortalama ve devamsızlık gibi çeşitli sebeplerden hazırlığı bırakmış, hazırlık beklemeli ile DGS takviminden dolayı hazırlığa geç başlamış öğrenciler için hazırlanmıştır.

Tamamen bu seviyelerdeki öğrencilerin tipik ihtiyaç ve eksikliklerine yöneliktir.

Kursun amacı; gramer, kelime, okuma ve yazma olmak üzere öğrencilerin gerekli İngilizce becerilerini edinerek hazırlık okulunu stressiz ve zaman kaybı olmadan tamamlamaları ve bölümlerine ileri seviye bir İngilizce ile başlamalarını sağlamaktır.

Öğrenciler program süresince İngilizce çalışma ve öğrenme konusunda bir çok yöntem öğrenerek hazırlık ve sonrası fakülte hayatı için sağlam adımlar atarlar.

İngilizce başlangıç seviyede olan öğrenciler bile programımızı gerektiği gibi takip ettiklerinde dönem kaybetmeden ve fakülte hayatında kendileri için gerekli İngilizce bilgi ve becerisini alarak Boğaziçi hazırlık eğitimini başarı ile tamamlarlar.

 

Boğaziçi İngilizce Kursu (Hazırlık Destek) Programı için tıklayın.

Boğaziçi İngilizce Kursu için Bize Yazın!